INFORMAČNÍ WEB A OBČASNÍK pro Prahu 15 a okolí 
Hostivař | Horní a Dolní Měcholupy | Dubeč | Štěrboholy | Petrovice
ban pmenu
ban np
ban auto x
beran
kvetinym
papavera
buldoci neratovice
holeone
nakacabe

TOPlist

Po zveřejnění dvou článků na konci listopadu došlo k systematickým kybernetickým útokům na web iZITRA.info, které nakonec 8. prosince způsobily jeho výpadek. Jak bylo zjištěno, podobně jako v roce 2015 nešlo o náhodný pokus, ale o systematický (a drahý) kybernetický útok, jehož původce je s omezenými prostředky, které máme, velmi těžké vysledovat. Po čtyřech dnech se podařilo správci provoz stránek obnovit. Nedošlo sice k narušení dat, ale obnovení provozu již stálo mnoho úsilí a peněz.

Jsme místní komunitní web, který je provozován neziskovým spolkem a je až s podivem, že někomu stojí zato vynaložit tolik energie a prostředků k pokusům nás umlčet. Věc budeme dále řešit.

Redakce iZÍTRA.info


Vážení spoluobčané, sousedé i přespolní,

dovolte mi, abych Vám občasník a web  www.iZITRA.info představil.
Webové stránky a občasník jsou hlavně o místním dění, ale často s  tématy překročíme hranice obce, Prahy i  Čech. Najdete v něm na jednom místě dostupné informace o společenském dění, názory vašich sousedů i firemní nabídky místních firem. Našim hostům umožníme sdělit názor.
....číst dále

I přesto, že náš web iZITRA.info je v provozu jen něco přes čtvrt roku, již déle než dva měsíce čelíme nenáhodným systematickým kybernetickým útokům. Poté, co byla včera večer zveřejněna poslední série článků, došlo v noci k soustředěnému útoku, který byl tentokrát bohužel úspěšný.

Jsme komunitní web s místním rozsahem, který je provozován neziskovým spolkem a je až s podivem, že někomu stojí zato vynaložit tolik energie a prostředků k pokusům nás umlčet. Věc budeme dále řešit.

Redakce iZITRA.info

PRO SJEDNÁNÍ INZERCE VOLEJTE PROSÍM 

TEL.: 777 833 563
EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

INZ BAL 1
CENÍK WEB CENÍK OBČASNÍK  FIREMNÍ INZERTNÍ BALÍČEK

reklama kacaba

ban pizza bezlepkova
worldslogo
ban kalendar

DNES JE pondělí 20.1.2020

Svátek má Ilona, zítra Běla
ban cenik inzerce
ban nazory z Cech odjinud
ban tst hosivarsky lesopark