INFORMAČNÍ WEB A OBČASNÍK pro Prahu 15 a okolí 
Hostivař | Horní a Dolní Měcholupy | Dubeč | Štěrboholy | Petrovice
ban pmenu
ban np
ban auto x
beran
kvetinym
papavera
buldoci neratovice
holeone
nakacabe

TOPlist

Po zveřejnění dvou článků na konci listopadu došlo k systematickým kybernetickým útokům na web iZITRA.info, které nakonec 8. prosince způsobily jeho výpadek. Jak bylo zjištěno, podobně jako v roce 2015 nešlo o náhodný pokus, ale o systematický (a drahý) kybernetický útok, jehož původce je s omezenými prostředky, které máme, velmi těžké vysledovat. Po čtyřech dnech se podařilo správci provoz stránek obnovit. Nedošlo sice k narušení dat, ale obnovení provozu již stálo mnoho úsilí a peněz.

Jsme místní komunitní web, který je provozován neziskovým spolkem a je až s podivem, že někomu stojí zato vynaložit tolik energie a prostředků k pokusům nás umlčet. Věc budeme dále řešit.

Redakce iZÍTRA.info


Vážení spoluobčané, sousedé i přespolní,

dovolte mi, abych Vám občasník a web  www.iZITRA.info představil.
Webové stránky a občasník jsou hlavně o místním dění, ale často s  tématy překročíme hranice obce, Prahy i  Čech. Najdete v něm na jednom místě dostupné informace o společenském dění, názory vašich sousedů i firemní nabídky místních firem. Našim hostům umožníme sdělit názor.
....číst dále

I přesto, že náš web iZITRA.info je v provozu jen něco přes čtvrt roku, již déle než dva měsíce čelíme nenáhodným systematickým kybernetickým útokům. Poté, co byla včera večer zveřejněna poslední série článků, došlo v noci k soustředěnému útoku, který byl tentokrát bohužel úspěšný.

Jsme komunitní web s místním rozsahem, který je provozován neziskovým spolkem a je až s podivem, že někomu stojí zato vynaložit tolik energie a prostředků k pokusům nás umlčet. Věc budeme dále řešit.

Redakce iZITRA.info

PRO SJEDNÁNÍ INZERCE VOLEJTE PROSÍM 

TEL.: 777 833 563
EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

INZ BAL 1
CENÍK WEB CENÍK OBČASNÍK  FIREMNÍ INZERTNÍ BALÍČEK

reklama kacaba

ban pizza bezlepkova
worldslogo
ban kalendar

DNES JE pondělí 17.1.2022

Svátek má Drahoslav, zítra Vladislav

Nejbližší místní události

Žádné události
ban cenik inzerce
ban nazory z Cech odjinud
ban tst hosivarsky lesopark