INFORMAČNÍ WEB A OBČASNÍK pro Prahu 15 a okolí 
Hostivař | Horní a Dolní Měcholupy | Dubeč | Štěrboholy | Petrovice
ban pmenu
ban np
ban auto x
beran
kvetinym
papavera
buldoci neratovice
holeone
nakacabe

TOPlist

MC Frydolínek zahájilo svou činnost 2.října 2000. Z prostoru původního marionetového divadélka Sokola Hostivař jsme vytvořili herničku Mateřského centra,  kde se nachází skluzavka s bazénem, hračky a sezení pro maminky.

Původní marionetovou scénu jsme využili na maňásková představení, které hrajeme pro děti každé dopoledne od 11 hodin. V průběhu celého dopoledne mohou děti využít výtvarný koutek před vstupem do herny a maminky si mohou vypít kávu z našeho bárečku.  Také jsem využili tělocvičnu a každý rok doplňujeme její vybavení, aby byl její prostor pro děti co nejvíc zábavný. Jsou to různé žíněnkové sestavy od firmy WESCO, prolézačky, tunely, houpačky a skluzavky. Snažili jsme se vytvořit prostředí, kde se děti setkávají s jinými dětmi, připravují se na vstup do kolektivu v mateřských školách a kde získají první zkušenosti s výtvarnými technikami, s hudební nebo tělesnou výchovou.

frydolinek interier 

Otevírací doba

PONDĚLÍ 10:00 – 13:30

ÚTERÝ 9:00 – 13:30

ČTVRTEK 9:00 – 13:30

Ve středu a v pátek dopoledne je objekt sokolovny uzavřen. (otevřeno pouze pro dopolední hernu bez maminek)

Vstupné

jednorázové vstupné 130.- Kč (dopoledne), členové Sokola  95,- Kč, sourozenec od 1 roku 55,- Kč

permanentka 8 vstupů 680,- Kč (85,- Kč jeden vstup)

Co u nás najdte

Pro děti ji připravena herna plná hraček, bazének se skluzavkou, pro holčičky kuchyňka, pro chlapečky dětská dílna. Po celou dobu je pro děti připravený výtvarný koutek, v  tělocvičně mohou vaše děti využít různé prolézačky a sestavy z WESCO  kostek, odrážedla a autíčka. Od 11 hodin je pro děti připravený program – maňásková pohádka, básničky a písničky s ukazováním a s hudebními nástroji, cvičení v tělocvičně s padákem. Rádi využijeme v našem mateřském centru hračky, odstrkovadla, chodítka po vašich dětech.

Historie

MC Frydolínek zahájilo svou činnost 2. října 2000. Z prostoru původního marionetového divadélka Sokola Hostivař jsme vytvořili střed MC Frydolínek, kde se nachází herna s hračkami a sezení pro maminky. Původní marionetovou scénu jsme využili na maňásková představení, které hrajeme pro děti každé dopoledne od 11 hodin. Také  využíváme tělocvičnu a každý rok doplňujeme její vybavení, aby byl její prostor pro děti co nejvíc zábavný. Jsou to různé žíněnkové sestavy od firmy WESCO, prolézačky, tunely, houpačky a skluzavky.

Dopoledne bez maminek

  • Středa a pátek 8:30.-13:00 hod.

Pro děti je připraven program ve kterém nechybí divadélko, výtvarné tvoření, písničky a básničky. Dětem je k dispozici herna a tělocvična,  za pěkného počasí chodíme ven na zahradu, kde jsou prolézačky a pískoviště. Děti se schází od 8:30 do 9:00 a rodiče si je vyzvedávají mezi 12:30 – 13:00. Dětem se celé dopoledne věnují 2 učitelky (počet dětí omezen na max. 15).

Co s sebou: věci na převlečení, bačkorky, náhradní oblečení (popř. plenky), svačinka a pití (vše podepsané).

Dítě je nutné přihlásit předem. Podmínkou je členství dítěte v Sokole (přihlášku je možné vyplnit na místě).

Přednost mají děti přihlášené k pravidelné docházce před dětmi, které chodí jednorázově.

Cena  za dopoledne 300,- Kč.

Bližší informace na tel: 728 278 966 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cvičení rodičů s dětmi

  • od 2 do 5 let.
  • pondělí od 9:00,  16:00 a  17 hod., úterý od 17:00 hod.
  • Ke každému dítěti je potřeba jedna dospělá osoba, aby cvičební hodina mohla probíhat plynule a byla plně využita. Cvičí se s různým tradičním i méně tradičním náčiním např. s žížalami, overbally, míči, švihadly, třepetalkami aj.

Cvičení předškoláků

  • čtvrtek 16:00 – 17:00 a 17:00 – 18:00. Pro děti od 4 do 7 let.
  • S sebou vhodné oblečení a pevnou obuv se světlou podrážkou.

Cvičení mladších žáků

  • střda  17:00 – 18:00. Pro děti od 6 do 9 let.
  • S sebou vhodné oblečení a pevnou obuv se světlou podrážkou.

 

převzato z www.sokolhostivar.cz

reklama kacaba

ban pizza bezlepkova
worldslogo
ban kalendar

DNES JE čtvrtek 21.10.2021

Svátek má Brigita, zítra Sabina

Nejbližší místní události

Žádné události
ban cenik inzerce
ban nazory z Cech odjinud
ban tst hosivarsky lesopark